Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elte tárgyfelvétel! Melyik...

Elte tárgyfelvétel! Melyik órára kell bemenni?

Figyelt kérdés
Elte GTI-n bonyolult órarendet kaptunk ami minden héten változik. A kérdésem más egyetemistáknak is szól, ha az órarendben be van számozva egy előadás, pl. Számvitel előadás 1,2,3...stb. akkor mindre be kell járni? Vagy meg van adva hogy egy héten mennyire kell elmenni? Nehéz kiigazodni rajta...Csupán azért merült fel bennem ez a kérdés, mert van olyan nap amikor egymás után három számvitel van, 2 előadás és egy szeminárium. Ez lehetséges??? :D

2018. szept. 2. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha szamozva van, akkor az valoszinuleg kulonbozo csoportokat jelol es csak az egyikre kell bejarnod
2018. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen a szemináriumnál tényleg így van, de az előadás 1-16-ig be van számozva:(
2018. szept. 2. 23:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb, ha megkérdezed

a TO-n

2018. szept. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
embertelen, van olyan nap amikor így 8-tól délután 6-ig vannak órák...
2018. szept. 3. 01:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez neked embertelen? :D

Heti 35 oram van. Ketszer vagyok 8tol 18ig, egyszer 9tol 20ig.

2018. szept. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozza kell szolni hogy az egyetem mar nem kozepiskola. Es ha ugyanazon kodok alatt futnak a tantargyak, valoazinu csak egyet kell fevenni ha tobb kod alatt futnak akkor mindegyikbol egyet nyilvan fel kell venni. Ez mind eloadasnal, mind szeminariumnal is igy van. Egyebkent meg igen teljes mertekben lehetseges hogy 2 majdnem ugyanolyan eloadasod van ami utan kovetkezik egy hozzakapcsolodo szeminarium. Mint mondtam ez mar nem a gimi. Ha ennyire nem sikerul semmi akkor kerdezd mwg a TOn teljesen jogosan mondta az egyik valaszolo.
2018. szept. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Embertelen?!?! XD

Majd hozzászoksz, üdv az egyetemen. Nekem volt félévem, amikor reggel nyolctól este kilencig dekkoltam bent... :) és többi nap is voltak óráim. Itt már nincs a délelőtt letudjuk az órákat féle lazulás.

De a kérdésre: ha számozott, akkor el kell döntened, melyik időpontra jársz be.

2018. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gólya vagyok szóval még az!! :DD Jó persze gondoltam, hogy nem lesz könnyű majd megszokom.
2018. szept. 3. 11:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szokd meg, en elso evben lefogytam 36 kilora, enni se volt idom. Ket eve 8-8ig vagyok hetfotol szerdaig, csutortokon 8tol 2ig kb, de ez valtozo jobban. Halal. Tulelo uzemmodot vedd fol, ennyi ideig keptelenseg odafigyelni, koncentralni. Szunetekben lazits le, ne agyalj az orakon meg semmin, kicsit kapcsold ki az agyad, levegozz, egyel. Maskepp este 8kor ugy vanszorogsz haza, mint egy zombi.
2018. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg mikrookonomiabol elso perctol kezdve tanulj, nagyon szoro targy. Kb mindenki bukik belole elsore. Sok az osszefugges, amihez nagyon at kell latni a dolgokat, ahhoz meg az kell, hogy mindent tudj magabiztosan. Ez meg csak ugy megy, ha folyamatosan orarol orara keszulsz. A tobbi nem olyan necces.
2018. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!