Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NEPTUN-ban hogyan tudok...

NEPTUN-ban hogyan tudok tanárnak emailt írni?

Figyelt kérdés

Beírtam a tanár e-mail címét, de mikor a küldésre kattintok kiírja a címzetthez, hogy hibás neptun kód... Arra rájöttem, hogy akkor a neptun kódot kéne email cím helyett beírni, de a tanároknál nem találok kódot.. Vagy nekik is van, hogy van ez?


Köszi



2018. szept. 4. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de megkeresed a tanár email címét a tanszéki honlapon és írsz neki. Vagy facebookon ráírsz.
2018. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki a saját e-mail fiókodból. Én sose írtam Neptunban.
2018. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját email címről kell, a tanszéki honlapon biztosan kint van az elérhetősége.
2018. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Azt hittem a neptunból kell nekik írni, de akkor írok sajátról, köszi :)

2018. szept. 4. 10:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Van aki lehetővé teszi az ottani levelezést is, de nem szeretnek vele bajlódni(kicsit bonyolultabb a rendszer), így inkább minden tanárnak van saját intézeti email címe(saját szerverekről általában), ezen keresztül érdemes megpróbálkoznod.

(ha engedi a neptun üzeneteket akkor ezt általában jelzik is első órán, vagy a intézeti honlapjukon az elérhetőségeknél)

2018. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!