Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemeken, film szakon...

Egyetemeken, film szakon neked mennyire jelent problémát saját megfelelõ elektronikus eszközök (pl. laptop) beszerzése? Általában mennyire támogatóak egyetemi felszereléssel, ha pl. idõnként meghibásodik a géped?

Figyelt kérdés

Még egyetem idején vettem a gyakorlatokhoz megfelelõ gépet, amin dolgozhatok, de pár év múltán már eléggé lerobbant, és elég kínos vele folyamatosan dolgozni, miközben lelassul.

Egyenlõre azt sem tudom, hogyan tegyek félre pénzt új gépre.

Az elején, amikor eldöntöttem, hogy érdekel a filmszak, akkor nemigazán gondoltam arra, hogy ilyen technikai problémákkal fogok küszködni.

Valaki volt hasonló helyzetben?

Hogyan oldja meg?


2018. szept. 8. 16:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!