Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baj, hogy nem vettem fel a...

Baj, hogy nem vettem fel a tantárgyat?

Figyelt kérdés

Az egyik tantárgyat,amit első félévre ajánlott a Neptun nem vettem fel.


Ez azért történt mert a tavalyi mintatervet néztem csak és abban pedig nem szerepelt ez a tantárgy az első felevnel csak a másodiknál.


Szinte minden szak társam felvette..


Viszont szerencsére így is megvan a 30 kreditem.


Mindenesetre arra lennék kíváncsi ,hogy végülis nagy gond ,hogy egy ilyen tárgyat nem vettem fel? :/



2018. szept. 11. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó lett volna ha felveszed, azt kell megnézned, hogy lesz-e olyan tantárgyad, aminek a feltétele az, hogy megcsináltad ezt a fel nem vett tárgyat.

De egyébként ha még tudsz felvenni tárgyat, akkor kérj bővítést egy olyan időpontra ami még belefér neked, és felveszed.

2018. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha épül rá valami kapásból 1 év csúszás, hiszen így mivel nem lesz aláírásod cv sem veheted fel köv félévben ha meghirdetik akkor sem.


Hívd a tanulmányit és felveszik neked egy összeg fejében :-)

2018. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Mindenesetre akkor megpróbálom felvenni.


Egyébként nem épül rá semmi,akkor se tudom következő félévben felvenni?

2018. szept. 11. 09:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem épül rá semmi akkor tök mindegy mikor veszed fel. Ha következő félévbe meg lesz hirdetve akkor feltudod akkor de lehet csak a harmadik félévbe lesz újra.
2018. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor inkább most felveszem :/ .


Szerintetek nem nagy gond ,hogy eddig kihagytam belőle 2 előadást és egy gyakorlatot?

2018. szept. 11. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!