Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Váltsak osztályt? Nyelvi...

Váltsak osztályt? Nyelvi elokeszitobol kéttanyelvube?

Figyelt kérdés

Na szóval. 5 eves nyelvi elokeszito szakra jarok. most vagyok nulladikos es most meg csak a 2. hetnel vagyunk. Az osztalyom nem birom. marmint benne vagyok a kozossegbe de mindegyik fake friend. viszont a kettanyelvu szak osztalyt ismerem es imadom az ottani embereket. legjobb baratnom is odajar, es nagyon sok baratom akiket imadok. golyatabor utan mar ereztem hogy nem birom az osztalyom es suli kezdes elott is valtani akartam de azt gondoltuk nem eri meg es hogy varjak meg. de még mindig atszeretnek menni

de nagyon. Az a baj higy ket francia osztaly van es lehet abba raknak ahova nem annyira szeretnek. ott is imadom az embereket de ertuk nem valtanek osztalyt. Nagyon depresszios vagyok, es minden nap szar kedvem van emiatt. mit csinaljak?



#osztalyváltás-segítség-0ik-kéttanyelvű-mitcsináljak?-vanértelme?-depresszio
2018. szept. 13. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Csak az első év ennyire nehéz, mert csak angolul beszélnek veletek és úgy is oktatnak.Minden tárgyat ami ehhez az évhez van. Bird ki, utána sokkal könnyebb lesz. A nyelvisek az első évben kikészülnek. Főleg az első fél év olyan, amikor a szülőnek kell felmosni a gyereket szó szerint. Utána sokkal könnyebb dolgod lesz, és később olyan előnnyel bírsz, ami a két tagnyelvűek a közelébe nem lesznek. Kitartás, összeszorított fogak, és bírd ki a nyomás alatt. Ne futamodj meg a problémák elől, hanem menj bele, és küzd meg az egészet, akár milyen nehéznek is tűnik.
2018. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

1+ Nem véletlenül van az sem hogy az extra intelligens, és okos gyerekeket veszik csak fel rá, és magas a követelmény a bejutáshoz. Mivel te bent vagy, ezért meg van a képességed hozzá, ne akard a könnyebbik, számodra játszi könnyed részét megfogni, mert el fogsz később az egyetemen hasalni. A szintednek, értelmi szintednek megfelelően tanulj, különben a tálentumod elvész, és hétköznapivá válik.

Az a dolgod hogy kűzdj, és tanulj. A nyelvi első osztály minden csak nem könnyű, és sosem volt, és sosem lesz egy sétagalopp.

Ott sosem nehéz elsőnek lenni, ahol te vagy magas szinten, és ők nálad alacsonyabb értelmi képességgel bírnak. Mindig a saját szinteddel lévő emberekkel küzdj meg, és onnan emelkedj ki.

2018. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*tannyelvűek
2018. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uristen nagyon jó a válasz. Csak nekem egyáltalán nem a tanulással van gondom, hanem szeretnék olyan emberekkel lenni akiket szívből szeretek. Olasz nyekes vagyok és francia kéttanyelvűbe akarok átmenni, de inkább a közösség miatt.Viszont nagy részben a nyelv miatt is Csak tényleg szeretnék igazi bartokkal járni egy osztályba. Csak nem tudom megéri e
2018. szept. 13. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
4 Bird ki. Ez az éved aranyat ér. De nem a sima kéttannyelvűbe.
2018. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
4 Barátkozni fogsz tudni így is.
2018. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia,ugye valtottal?en ertem mirol beszeltel..
2018. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!