Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ELTE TáTK-n mennyi a...

Az ELTE TáTK-n mennyi a tanulmányi ösztöndíj összege az első három legjobb tanulónál?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Van ilyen, hogy első 3 tanuló?D


Egyébként október elején kiderül a sajátod

2018. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem az első három tanuló kap? vagy akkor kik? és mindenki ugyanannyit?
2018. szept. 20. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem az elso 3 hanem a kar tanulmanyi atlaga alapjan egy x % akinek Y felett van az atlaga es nem nem kap mindenki ugyanannyit, savosan emelkedik akinek 4,7 a kreditindexe tobbet fog kapni nyilvan mint az akinek 3,9.
2018. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! :3 és nem tudod, hogy ezen a karon nagyjából mennyi a plafon?
2018. szept. 24. 09:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg le van bontva a szakokra is. En is TATKs vagyok nekem 45000 forint havonta az osztondijam . Savosan el van osztva a szakok alapjan os. Nem tudom mennyi a szociologusoknak vagy a kozgazdaszoknak. Hanyad eves vagy es milyen szak erdekel?
2018. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
elsőéves, szociológia
2018. szept. 24. 11:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsoeveskent nem is fogsz osztondijat kapni azt csak 2 lezart felev utan adnak. A szociaok nem tudom hogy es mennyit kapnak en nemzetkozi tanulmanyokon vagyok, nekem jonak mondhato az osztondijam de van aki ennel is tobbet kap.
2018. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
“A Tanulmányi Hivatal és a Hallgatói Önkormányzat által közösen kidolgozott pontszámítási módszer a teljesítményt szétbontva, kurzusonként értékeli. Minden hallgató az általa felvett kurzusokon versenyben áll az adott kurzusra járó többi hallgatóval, tehát a kurzuson szerzett érdemjegye kerül összehasonlításra a többi hallgató érdemjegyével. Így ez a módszer elsősorban azoknak kedvez, akik a mintatanterv szerint folytatják tanulmányaikat, mivel az ösztöndíj összegeket szakonként és évfolyamonként állapítják meg.”
2018. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én úgy tudtam, hogy a második félévben már kaphatok az első félév alapján
2018. szept. 24. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!