Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen nyomós indokot, indokok...

Milyen nyomós indokot, indokokat írhatnék, miért akarok önkéntes lenni kutatók éjszakáján?

Figyelt kérdés

A valódi okom: Szeretek segíteni, régebben is segédkeztem középiskolásként, ha volt lehetőségem. Illetve új helyen vagyok, nem sok embert ismerek, jó lehetőségnek látom, hogy ismerkedhessek akár a többi segítővel még,ha a látogatok között időm/lehetőségem nem is lesz.

Tanároknál is jó pont lehet (sajnos felső oktatásban sokszor arcra megy a szóbeli osztályzat..tapasztalat).

Plusz hasznosan töltöm a szabadidőm.

Próbáltam magam elképzelni annak helyében, aki olvassa ezeket a jelentkezéseket, hogy miket olvasna szívesen, de nem tudok rájönni. Érdekli több téma? Szeret szervezni, pörögni? Jól beszél idegen nyelven? (hiába van itt jó pár külföldi diák, én németül beszélek, itt meg mindenki kb. csak angolul -vagy magyarul....-)

Köszönöm a tippeket!



2018. szept. 19. 22:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!