Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Online kresznél mikor végzek...

Online kresznél mikor végzek a tanfolyammal?

Figyelt kérdés
E-titán képzés, hat modul van, utána Részvizsga következik. Ez már magát a vizsgát jelenti?
2018. szept. 20. 12:06
 1/2 anonim válasza:
Minden modul után jön egy teszt, ahol az adott témakörből kell írnod egy részvizsgát (úgy emlékszem legalább 90%-ot, de nem biztos), és utána léphetsz a következő modulba. Igazából rajtad múlik, hogy mikor fejezed be, de van x idő, ami alatt teljesítened kell. Én anno 4 nap alatt bedaráltam. Ha sikeresen elvégeztél minden modult, akkor az iskolában kell jelentkezned, hogy szeretnél időpontot kérni kresz-vizsgára. Nekem 2 hetet kellett várnom a vizsgára.
2018. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 _Jessy_ ***** válasza:
Nem, nem ez jelenti a vizsgát. :) A tananyaggal pedig annyi idő alatt lehet végezni, ami minimálisan elő van írva.E-titánon jelenleg 5 óra. Ennyi idő alatt végig lehet rohanni rajta, viszont ebben az esetben csak akkor lesz sikeres vizsgád, ha már tudod a kreszt.
2018. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!