Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » "Ciki" lassan gimisként plüss...

"Ciki" lassan gimisként plüss állattal aludni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy korai még ezen aggódnom, de jövőre gimis leszek és koleszos. Születésem óta egy plüss nyuszival alszom.. egyszerűen nem tudok elaludni nélküli.. Szerintetek nagyon ki fognak röhögni majd ha előveszem?

2018. szept. 23. 20:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Nélküle*
2018. szept. 23. 20:31
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gimisként? Abszolút. Szentségtörés.


Én is azzal alszok, de én már egyetemista vagyok, nekem már nem ciki.

2018. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem az
2018. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem van egy kedvrnc parnam... szerintem.nem gaz
2018. szept. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy miért kéne erről bárkinek beszámolnod? Majd ha lesz párod, ő meg majd megérti, és elfogad, ahogy vagy; azért lesz veled. Szíved joga úgy aludni, ahogy te a legjobban érzed magad, ahogyan neked a legjobban esik, a leg pihentetőbb. Amúgy meg lehet, hogy szeretethiányos vagy, és még lehet amúgy, hogy saját magadat sem szereted; viszont meg, ha lenne párod, lehet, hogy már nem akarnál mindenáron, szükségszerűen plüssállattal aludni.
2018. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagyok, és férfi :D

Van egy micimackós párnám, amit nagyon szeretek, meg egy plüssöm amit mindig berakok a nyakam alá, mert nagyon kényelmes :D

Én nem érzem cikinek.

2018. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most vagyok kollégista és egyáltalán nem ciki. Több mindenkinek is van plüsse, van akinek nem is egy. Senki nem érdekel az sem, ha plüssökkel rakod tele az ágyad :D

Ne aggódj senki nem fog ez miatt megvetni. :)

2018. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Melcsike91 válasza:
Miért lenne ciki? Nyugodtan aluhatsz plüssel 😊
2018. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 23 leszek és egy plüss delfinnel alszom 2 éve :D ( fájt annó a fogam és csak a plüssel tudtam elaludni. Azóta nem tudok nélküle aludni)
2022. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!