Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt fizikára szeretnék...

Kornyik Éva kérdése:

Emelt fizikára szeretnék készülni (májusira) elég magas pontszám kéne mert az orvosira jelentkeznék viszont már elég régen érettségiztem és nem nagyon tudom hogy felkeszítő vagy magántanár esetleg mindkettő lenne eredményes?

Figyelt kérdés
Én még abban is benne lennék gyakorlas szempontjából ha egy vagy tobb diákkal osszeulhetnenk persze azt még nem találtam ki hogy Én ezért a segítségért cserében mit tudnék adni.

2018. szept. 26. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Egyedül is fel tudsz készülni, de jó, ha van "raktáron" egy tanár, aki a felmerülő kérdéseidet megválaszolja. Nagyon ajánlom a Dér-Radnai-Soós példatárat a példamegoldás gyakorlásához (valószínűleg az interneten is megleled beszkennelve, vagy antikváriumban).

2018. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

1-es példatárát ajánlom én is, kapható is

[link]

ez a két kötet életmentő: sorban végig meg kell oldani a feladatokat (mindet!)- megoldás UTÁN hátul ellenőrizni. Részletes a megoldás leírása és egyéni felkészülésre alkalmas.

2018. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Bocsihogy ide irok,de en is irtam ki kerdest ugyanemiatt,de senki se felelt. En errol a konyvrol nem tudtam, cserebe megvettem az Otosom lesz fizikabol cimut. Vajon az is van annyira jo? Kerdezo, neten ha van kedved segithetunk egymasnak.
2018. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Szia 3-as, nem láttam a kérdésed, az általad említett könyvet nem ismerem. A Dér-Radnai-Soós I-II példatár nagyon jó (végigcsináltam, hibátlan felvételit írtam). Kivált egyéni felkészülésre jó - hisz minden esetben tudod magad ellenőrizni. Ha nem megy, ha hibás, akkor pedig tudod, mi a hiányosságod, és utána tudsz nézni.
2018. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Hahó!


Sajnos az Ötösöm lesz fizikából példatárat nem ismerem, de hasonló lehet, mint az Ötösöm lesz kémiából. Az utóbbi nagyon jó, csak persze kémiához.

2018. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Harmas vagyok. Koszonom a valaszokat. Egyebkent ketszer kerdeztem kb ugyanazt, egyszer se jott sajnos valasz. Azt kerdeztem, hogy min. 90%-hoz eleg-e ha az Otosom lesz fizikabol cimu konyvbol tanulok, legalabbis a szamitasokhoz. A Der-Radnai-Soos kotetben is csak szamitasok vannak?


Azert vettem meg ezt, mert amikhez jott valasz, azoknal a kerdeseknel mind ezt a konyvet ajanlottak es mert, ahogy nezegettem ezt tunt olyannak, ami lepesrol-lepesre vezeti le a feladatokat. Mar megvettem, de ha sokkal jobb lenne az altalatok felvazolt azt is beszereznem. Megvan az Otosom lesz kemiabol cimu is, parhuzamosan haladok veluk es eleg hasonlo a ketto.

2018. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Az lemaradt, hogy termeszetesen emelt szinten gondoltam a min 90%-ot.
2018. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Szia!


Szerintem a szükséges tudáshoz elég bármelyik. Használd azt, amelyik már megvan, aztán ellenőrizheted magad: az eddigi érettségi feladatok is mind letölthetők, azzal is lehet gyakorolni, és a hivatalos megoldás alapján kijavítod magadnak. Ha van olyan érettségi feladat, amit nem tudtál megoldani vagy nem értesz, akkor meg valakitől mindenképp érdemes segítséget kérned.


Viszont az ilyen magas pontszámoknál már nem csak a tudás számít, hanem a lélekjelenlét, hogy mennyire vagy izgulós meg hasonló dolgok is.

2018. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos eleg izgulos vagyok,ugyhogy tervezem, hogy otthon gyakorolni fogom a vizsgaszituaciot sokszor. Esetleg, ha tudnal meg 1-2 jotanaccsal szolgalni, azt en es gondolom a kerdezo is szivesen fogadna. Koszonom. (Az elozo hozzaszolasomban veletlen tobbesszamban irtam.)
2018. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Én is a válaszokat sokat segitett.
2018. szept. 28. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!