Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE Start ösztöndíjnál, mást...

SZTE Start ösztöndíjnál, mást is utasítottak már el?

Figyelt kérdés
Én még augusztusban kaptam egy olyan eredményt hogy megkaptam, ma pedig hogy nem kaptam meg. A megjegyzés rovatban egy árva mukkot nem írnak és a formai elbírálás sincs kitöltve. A kérdést azért tettem fel mert hátha van valaki akit szintén kiértesítettek már. Néhány info: tanulmányi átlagom 5,0; érettségi átlagom: 5,0; nyelvvizsgám van.

2018. szept. 26. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én is jelentkeztem, igaz a tanulmányi átlagom, nem 5 volt, de nagyon magas érettségi pontokkal, nyelvvizsgákkal. Augusztusban én is azt láttam, hogy megkaptam az ösztöndíjat, aztán rá pár napra, ez az eredmény eltűnt, és most megint az látszik, hogy kapok ösztöndíjat, de nálam sincs semmi a megjegyzés rovatban, szóval azt se tudom, hogy mennyit fogok kapni, meg ennél többet nem is tudok, csak azt, hogy elvileg megkaptam.
2018. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!