Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha felvettem egy...

Mi van akkor ha felvettem egy 0 kredites tesit a Neptunban, és nem járok be? Lehet ennek valami következménye?

Figyelt kérdés

2018. szept. 26. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Fizetsz
2018. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk 3x lehet hiányozni a szintén 0 kredites tesiről, de mind a hármat pótolni is kell. Ha ez nem jön össze, akkor csúszol.
2018. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen mert a tesi kotelez, ha nincs meg nem allamvizsgazhat. Hianyozni sem lehet rola
2018. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem függő, nálunk annyiszor veszed fel, ahányszor akarod, nincs semmi bünti, ha nem csinálod meg abban a félévben, az egyetlen kikötés, hogy a képzés végére meg kell csinálni mind a 4-et. Így aztán nálunk (szinte) mindenki mindig felveszi az összes még nem teljesített tesit tantárgyat, aztán vagy teljesíti, vagy nem.

ui.: nálunk mindegyik tesi végtelen férőhelyes a neptunban, és nincs benne az órarendben, hanem arra mész, amelyikre akarsz. Reggel 8-tól délután 4-ig folyamatosan vannak, egyszerre több is, és csak 10 alkalmat kell letudni az aláíráshoz.

2018. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
65%
Annyi hogy nem lesz meg a tesid. 0 kredit esetén nem kell fizetni ha nem sikerül teljesíteni.
2018. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de minden egyetemen van kötelező tesi?
2018. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!