Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol irjam meg a felvételit?...

Hol irjam meg a felvételit? Ti hol írtátok?

Figyelt kérdés
A tanarom azt mondta hogy gyenge suliban irjam mert igy tobb pontot kapok mert nem javitanak szigoruan vagy én nem is tudom. Máshol meg azt mondják tökmindegy mert van egy megoldokulcs es ugyanaz.

#felvételi #felvételi írás
2018. okt. 2. 00:43
 1/9 timiandi ***** válasza:
0%
Syaa. Én tavaly írtam a felvételit. Mindenki azt mondta nekem, hogy mindegy hol írom, mert ugyanaz mibdenhol a megoldókulcs. Azonban szerintem nem mindegy. Az egyik barátnőm a hozzá legközelebbi iskolában írta meg, ahol nem adtak meg neki egy olyan pontot ami járt volna neki. Én a Vörösmartyban írtam meg és nagyon kedvesek voltak a tanárok mind a megírás, mind a kijavított felvételik átírásánál. Nekem adtak 2 fél pontot, a másik barátnőm ugyan nem adtak meg egyből egy pontot, de itt helyben kijavítitták, amikor szóltunk. Szerintem a Vörösmarty jó választás.
2018. okt. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát elvileg mindegy, gyakoréatilag viszont tényleg van ahol valahogy "kedvesebben" javítanak. Számolásra való részpontok megsdása, fogalmazásnál jelenthet 1-2 pont különbséget. Nem sok, de néha annyin is múlhat.
2018. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Melyek azok az iskolák ahol kedvesebbek ? Tudom hogy a vorosmartyban kedvesek de hol még ??
2018. okt. 4. 00:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem adnak meg egy jogosan járó pontot lehet fellebezni. És akkor egy másik helyen átnézik a dolgozatodat. Nem kell félned emiatt. Nem azon múlik az egész, hogy hol írod.

Ami fontos még, hogy írj nagyon áttekinthetően, hogy minden egyértelmű legyen! Ne legyen sok áthúzás, nyilazás, kisatírozás. Mindig gondolkodj, mielőtt leírsz vmit! Ez is segít majd a reklamálásban, és így nagyobb eséllyel kapsz meg minden járó pontot.

2018. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenki azt mondta teljesen mindegy. Azért ez nem teljesen így van. Persze megoldókulcs alapján javítják. De magyarnál ott van a fogalmazás. Melynek értékelése más tészta. S azért más dolgok is vannak, mikbe szeretnek belekötni egyes helyeken.

Amúgy merre vagy Budapest, Pest megye... stb.?

2018. nov. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mechatronikai Szakgimnázium pl
2018. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Karinthyban írtam. Szerintem elég korrektek voltak.
2018. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen :) pest
2018. nov. 18. 16:51
 9/9 anonim ***** válasza:

En már elég régen írtam. Akkor érdi Vörösmartyban. Nem mondom, hogy nagyon szigorúak voltak. De volt akik máshol, s látszott hogy velük "kedvesebbek"!

Érden Battyányi. SZbattán Sziszki. XXII. kerben is van suli.

2018. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!