Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen jegyekkel...

Szerintetek ilyen jegyekkel van esélyem fősuliba menni vagy ne is álmodjak?

Figyelt kérdés

Matek: 2

Magyar: 4

Történelem: 3

Biológia: 3

Német: 4


Szerintetek? Nem a legjobb, sőt..., elbúcsúzzak a főiskolától? =/

(jelentkeztem egybe most)


2010. jún. 23. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

hova jelentkeztél?

FSZ képzést nem jelöltél meg?

2010. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, jelentkeztél valahova, majd úgyis kiderül, hogy felvettek-e, vagy ami fontosabb, hogy el tudod-e végezni. Igazából most már mindegy, ezen nem tudsz változtatni.
2010. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezzel nem nagyon látok rá esélyt. Max felsőfokú Okj képzések.
2010. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizetősre szerintem sok helyen tartanak pót jelentkezést, főleg a drágákra, szóval ha van rá pénzed szerintem még ezekkel a jegyekkel is találsz valamit, ha mindenképpen főiskolára akarsz menni.
2010. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A %-ok számítanak. Ha összeadod az érettségin kapott %-okat, és nézd meg a tavalyi ponthatárt oda ahova jelentkeztél. És kiderül, hogy felvesznek-e. (Ha legalább 35-40 ponttal több van akkor sztem felvesznek)

No para!

2010. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennél rosszabb jegyekkel is kerültek már be fősulira. Am hova jelentkeztél, milyen szakra?
2010. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen jegyekkel nincs is értelme. Fel kéne fogni végre, hogy nem mindenkinek kell főiskolára mennie. Jobban jársz, ha kitanulsz egy hiányszakmát. Nagyon jól meg fogsz élni belőle.
2010. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!