Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baj ha csak az írásbeli után...

Baj ha csak az írásbeli után kérem el a tételeket?

Figyelt kérdés

2018. okt. 10. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2018. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokan egyből rávágják, hogy igen, elég nagy baj! Talán igazuk is lenne!

Viszont én tavaly pont így csináltam, és 5-ös lett minden érettségim. A középszintűekre 2 héttel a szóbelik előtt töltöttem le a tételeket. Na igaz, hogy abban a 2 hétben se éjjelem, se nappalom nem volt tanulás nélkül, de előzetesen kipihentem magam, mivel egy tételt se dolgoztam ki, úgyhogy én ma is ugyanígy csinálnám.

Sok sikert!

2018. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anno érettségi előtt este szembesültem vele, hogy voltak nyelvtan tételek is :-) Mivel nem volt kidolgozva így a címüket se tudtam, irodalomból semmit nem tanultam, történelemből 1 tételt, informatikából semmit, angolból szintúgy és mivel anno megbuktam matek írásbelin szóbeliznem kellett de ugye a szóbeli tételeket sem tanultam!


Végeredmény: Irodalomból Antigonét húztam láttam filmen anno, elmondtam...négyes nyelvtanból a tanár elemezte helyettem a mondatot én bólogattam kettes, történelemből Rómat húztam iq-ból négyes, informatikából valami gagyi feladat volt közepes, angolból yes,no kettes, matematikából meg az elnök cigiszünetébe a matektanár csinálta meg a feladatom és közben hangosan magyarázot hogy hogy van és kérdezte igaz-e mondtam igen így mire elnők visszajött leérettségiztem abból is :-)


Soha többé nem csinálnám még egyszer így!


Egyetemen tanultam minden tételt becsülettel :-)

2018. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. És akkor is jobban jársz, ha te dolgozod ki a tételeket. Ne töltsd le, nagyon sokszor bizony igen nagy hülyeségek vannak benne.Ülj le, dolgozd ki szépen év közben, közben meg is tanulod, és amikor ott vagy, nem kell tanulnod,csak ismételned.
2018. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!