Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha valamilyen...

Mi történik, ha valamilyen tantárgyból nem írok meg egyetlen zh-t sem?

Figyelt kérdés
Az első zh-t nem írtam meg, mert nem tudtam aznap bemenni. A tárgyból nincs pótzh, tehát elvileg már az elsőt nem tudom pótolni, így már úszott az aláírásom. Na de még van két zh... Ha már úgyis mindegy, nem írnám meg azokat. Lehet/lesz ennek valami következménye azon kívül, hogy bukom a tárgyat?

2018. okt. 11. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon kellemetlen meglepetés fog érni, mikor valahonnan véletlenül megtudod, hogy ténylegesen mik is voltak a tárgy teljesítésének a feltételei. Amúgy senki le se sz...
2018. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Zh-ból mindig kell biztosítani legalább 1 pótot valamilyen formában.
2018. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
elvileg kellene. Gyakorlatilag én is jártam úgy , hogy nem volt pót zh a tanárnál.
2018. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Mindig kell, hogy legyen pótlási/javítási lehetőség, ha kis létszámú a tárgy, vagy az egész egyetem/szak akkor ezt lehet, hogy nem hirdetik ki a zh időpontokkal együtt, ilyenkor a tanárnál kell érdeklődni, a pótlás/javítás felől.

De ha nem mész be a zh-kra, akkor semmi nem lesz, ugyanaz, mint ha pl 0 pontokat írtál volna, azaz, ha sima vizsgás a tárgy, akkor aláírás megtagadva, ha folyamatos számonkéréses, akkor aláírás megtagadva + egy vizsga egyes.

2018. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!