Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben újra kell...

Ebben az esetben újra kell kérvényeznem a kreditelismerési eljárást?

Figyelt kérdés

A 2018-as felvételi eljárásban jelentkeztem a Corvinus egyik mesterképzésére. Kérvényeztem és kifizettem az eljárást, jóvá is hagyták. A felvételim is sikerült, viszont egy másik szakot jelöltem végül elsőnek és oda vettek fel. Ha 2019-ben újra jelentkezem, akkor gondolom, felvételiznem tuti kell megint, de a kreditelismerési eljárással mi a helyzet? Azt is újra kell csinálni? Megvan még a papír, amit kiküldtek az elismerésről.


Köszönöm előre is, ha valaki válaszol! :)


2018. okt. 13. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos újra mindent előről. Legalábbis nálunk (SZTE) így van. És esetleg még veszítesz is el kreditet, annak függvényében, hogy "kritikusnak" tartanak-e valamit. Például nélunk van egy tágy, amit nagyon nehéz teljesíteni. Ezt, hiába a törvényi szabályozás, nem veszik át.
2018. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, kifelejtettem, hogy a legbiztosab, ha megkérdezed a tanulmányi ügyintéződet, ha van. Elvileg lehetnek nagy eltérések egyetem és egyetem között.
2018. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!