Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! A banki szakügyintéző...

SOS! A banki szakügyintéző felsőfokú szakképzéshez milyen tudásra van szükség?

Figyelt kérdés

Kicsi hülyén fogalmaztam meg a kérdést,de arra lennék kíváncsi,hogy ehhez a felsőfokú szakképzéshez melyik az a tantárgy,amiből jónak kell lenni?

Például a matek az mennyire hangsúlyos?


A másik kérdésem pedig az lenne,hogy ebbe a suliba milyen a képzési szint ezen a szakon és hogy ebbe a suliban felvesznek-e függő érettségivel?



[link]


Ja és ezzel lehet majd könnyebben elhelyezkedni vagy a pénzügyi szakügyintéző szakkal?


[link]


2010. jún. 24. 18:59
 1/1 anonim válasza:

szia!


Én épp most végeztem el ezt a szakot két hete. Állásom persze nincs, pedig van egy, két szakos tanári diplomám is, de semmi. Én Szegeden keresgélek, de nem kellek egy bankba se, csak biztosítókhoz, ott pedig csak értékesíteni kell, ami nem könnyű munka. Vannak kiemelt tantárgyak (legalábbis a szegedi képzésben), amikből a végén összetevődik jegy, de nem vészes. Nagyon kiválónak semmiből sem kell lenned, elég ha átlagosan teljeítesz. Matekból alap feladatokat tanítanak, a gimis feladatokkal kezdve, nincs benne semmi bonyolult. Ami a végén a vizsgákon fontos lesz az a lakossági bankügyletek. Többnyire ebből tevődik össze az írásbeli. Én a suli mellett dolgoztam, és a jobbak között voltam.

2010. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!