Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van velem, ha nem megy...

Mi van velem, ha nem megy matekból csak az egyszerűbb dolgok, hatványozás, törtek, legjobban mértan, trigonometria?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Az, hogy nem megy a matek. Nem kell supermannek lenned, se wonderwomannek, lehet, te máshoz értesz, van, akinek az agya egyszerűen nem fogadja be a nehezebb matematikai összefüggéseket/műveleteket, stb. Ez van, éld túl, aztán s z a r d le, nem kell később ezzel foglalkozz.

De a felaoroltak közül se mindegy, mire gondolsz, mert mutathatok olyan témánként, amitől kiakadsz.:)

2018. okt. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Több oka is lehetséges:

- érdektelenség miatti figyelemhiány,

- az alapok nem megfelelő ismerete.

.

Kicsivel erősebb akarat és odafigyelés > máris menni fog!

.

"aztán s z a r d le"

Ez bizony egy agyas jótanács, szóvivő lehetsz még!

2018. okt. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Máshoz van érzéked. Nekem is csak az alapdolgok mentek matekból. Hármas lett az érettségim, és olyan szakra mentem, ahol nincs matek.
2018. okt. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Miért? A mértannal nem jutok semmire? És ha épitésznek tanulnok?


Amúgy meg úgy értettem: Sorozatok, függvények, halmazok - ha meg is csinálom a feladatokat, nem tudom mit csinálok. A Függvény az x+y x-y. Ok. Eszik vagy iszák? Mire megyek vele?

2018. okt. 29. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!