Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE! Diákigazolvány kiszállít...

SZTE! Diákigazolvány kiszállítás menete?

Figyelt kérdés
Sziasztok! SZTE-n vagyok elsőéves, és már augusztus végén, beiratkozás napján igényeltem diákigazolványt. Szeptember végén kaptam is az értesítést, hogy lezárták a folyamatot a Moduloban, meg feltöltötték az új kódomat a Neptunba, de az igazolvány még sehol, viszont múlt héten lejárt a 60 nap, amennyi idő alatt meg kellett volna jönnie, és holnap lejár a középiskolás is. Valakinek hasonló tapasztalat?
2018. okt. 30. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor még én voltam elsős december-január környékén kapta kézhez mindenki az új igazolványt (sőt, volt 1-2 olyan ember, aki csak tavasszal).

Addig tudsz kérni ideiglenest (ha jól tudom HSZI-n).

2018. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól írja az első válaszoló, biztos, hogy lesz csúszás. Én tavaly csak valamikor november végén kaptam meg, de ekkor még nem volt meg mindenkié. Addig kérj ideiglenes diákot (egy A4-es papír) a HSZI-n, majd a rendes diákért is oda kell menni.
2018. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem a testvérem most 3.-os, és ő anno már szeptemberben megkapta, hamar, csodálkozott is, hogy nekem nincs. Ideiglenest pedig direkt ezért nem kértem, mert hamarabbra ígérték, de akkor nincs más.
2018. okt. 30. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!