Miskolcon logopédiai?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és szeretnék kicsit a szavak kiejtésén szépíteni, mert idegesít, hogy mindig összeakad a nyelvem. Utánanéztem már az interneten, de sehol sem találtam megfelelő logopédust, csak 0-tól 14 éves korig. Ha valaki írna egyet, annak nagyon örülnék. Előre köszönöm.

2018. nov. 3. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Dr. Farkas Tamásné

3529 Miskolc

Telefon: +36 20 353-9573

E-mail: farkas.agnes39@gmail.com


Kezelt beszédhibák: afázia 18 év felett, általános beszédtechnikai képzés 18 év felett, beszédtechnika 6-18 év, diszartria 18 év felett, diszlexia prevenció 3-6 év, Logopédus, megkésett beszéd 0-3 év, megkésett/akadályozott beszédfejlődés 3-6 év, nyelvlökéses nyelés 3-6 év, nyelvlökéses nyelés 6-18 év, pöszeség 3-6 év, pöszeség 6-18 év

2018. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!