Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Be tudnék járni, vagy muszáj...

Be tudnék járni, vagy muszáj lesz iskolát váltanom?

Figyelt kérdés
Utálom a kollégiumot. Sehová sem tudok beilleszkedni, és habár senki sem bánt, utálom a kollégiumot. Nem tudok tanulni sem, a jegyeim borzalmasak, és kipihenni sem tudom magam mert a szobatársaim nem igazán hagynak. Szeretem őket, de sajnos nem tudok a szüleimen kívül mással együtt élni egyenlőre. Megpróbáltam mindent, de nem megy, mindig a pénteket várom hogy hazamehessek így tanulni sem tudok. Olyan lelki bántalmakat kihozott belőlem ez az egész, hogy pszichológushoz kell járnom mert elég durva gondolataim vannak ami nem hagy élni sem. A bejárás elég komplikált lenne, mert hajnali háromkor kéne kelnem mert ritkán jár busz, mondjuk hamar érnék haza. 60 km-re van Vonattal kb. egy és negyed óra, busszal kb egy óra. Iskolát nem igazán szeretnék váltani, mert nagyon szeretem és a közelben nem igazán van olyan iskola, amilyen szak nekem kéne. Mit tehetnék? Próbáljam meg a bejárást?
2018. nov. 5. 10:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Eléggé rosszul fogalmaztam, elnézést. Szóval az a bajom a kolival, hogy nem tudok tanulni, nem hagynak aludni, magányosnak érzem magam, egy kicsit honvágyam is van. Szerintem a kolesz nem az én világom.
2018. nov. 5. 10:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem is értem, miért mentél kollégiumba. 1 óra utazás az semmi!
2018. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, azért hajnali háromkor kéne kelnem ,fél óra mire kiérek az állomásra, utána a városig egy óra busszal, majd még egy busszal a suliig sajnos. De talán még az is kibírható, csak a szüleim meg sem hallgatják a kérésem, hogy hadd legyek bejárós.
2018. nov. 5. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Az idióta exem is bejárós volt, 9
2018. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi:

Szóval ő is bejárós volt, 90 km-re lakott a sulijától és minden nap hajnal 4-kor kelt. Nem lehetetlen.

2018. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!