Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jeldnt a kari nyíltnap?

Mit jeldnt a kari nyíltnap?

Figyelt kérdés

Szegedi tudomány egyetemen van ilyen kari nyíltnap. De nincs leirva semmi infó róla csak az hogy mikor lesz.

El szeretnék menni rá, mert óvónő szeretnék lenni majd. Most 11.be járok,ez jelenthet akadályt hogy beengedjenek?

Ez azt jelentheti hogy amilyen karra (óvodapedagógus pl) szeretnék menni, arról van előadás?



#egyetem #Szeged #nyílt nap #óvónő #pedagógus #kar #11.es vagyok #kari nyíltnap
2018. nov. 11. 17:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Jelent*
2018. nov. 11. 17:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Megmutatnak mindent, hogy miről NEM szól az egyetem. De találkozhatsz azokkal, akik oda járnak és tőlük valóban kérdezhetsz normálisakat, mert tudnak rá válaszolni.


A nyílt nap mindenhol azt jelenti: marketing, hogy minél többen jelentkezzenek ide. Ez meg azt jelenti, hogy hazudnak mindenről, mint egy reklámban.

2018. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Tapasztalataim alapján (TTIK) olyan hú de fontos infót nem mondanak az előadáson, amit neten nem találnál meg, viszont ha lenne kérdésed (akármivel kapcsolatban igazából), akkor megválaszolják.
2018. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!