Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt az a hely ahol könnyeb...

Mi volt az a hely ahol könnyebb volt a tanulás?

Figyelt kérdés
nekem pl a a wc-n van akinek az ágyban vagy a fa tetején..... neked?
2010. jún. 26. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A suliban, amikor éppen csend van. Más helyen képtelen vagyok tanulni..
2010. jún. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

wc szintúgy [azon elv szerint, hogy ott legalább békénhagyott a család]; barackfánk alatt a fűben, egy pokrócon

és néha zseblámpát égetve, zsibbadó karral éjjel háromkor a takaró alatt - hatékonyabb volt, mint az íróasztal előtt görnyedni. :/

2010. jún. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
buszon,vonaton
2010. jún. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Néha jólesik kimenni a szabadba.Nekem ott jól fog az agyam. (Szerencsére kertesházban lakom)

"és néha zseblámpát égetve, zsibbadó karral éjjel háromkor a takaró alatt - hatékonyabb volt, mint az íróasztal előtt görnyedni. :/"

Arra gondolsz hogy egy este alatt megtanulod az egész témakört? igen akkor nekem is szokott menni. pár óra alatt gyorsban de másnapra nem tudok semmit belőle.

2010. jún. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát sehol mert utáltam tanulni :D
2010. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jún. 26/06:22-nek:

érdekes, szerencsére nekem másnapra is megmarad. most érettségire így tanultam meg négy történelemtételt. (igazából szótanulás megy így jól)

2010. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!