Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli informatika érettségi?

Kovasky kérdése:

Szóbeli informatika érettségi?

Figyelt kérdés
Szóbelin nehéz össze szedni 16 pontot a 30 ból? Ennyire lenen szükségem csak :D holnap lesz reggel 8 kor szóbeli

2018. nov. 21. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Kutyafüle az egész, kivéve ha semmit sem tudsz.

A lényeget elmondod és kész, ha akadozol, belekérdeznek. Kb. mindenkiből kihúznak egy kettest, kivéve aki menthetetlen.

2018. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
írsábeli 95 pont lett még szóbelivel 16 pontot kellene elérnem hohy meg legyen a 111 pont 74%
2018. nov. 21. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem anno emelt szinten írásbeli 80% lett, szóbeli meg 95% pedig semmit nem készültem rá.

Igaz, nekem csak azért kellett, hogy meglegyen a pont az egyetemi felvételihez és mindezt úgy, hogy 10+ éve aktívan a szakmában dolgozom.

2018. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is egyetemhez kell
2018. nov. 21. 14:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát végül nem olyan tétel húzta mamit tanultam :D De fél odlalt írtam és jó volt aztán feltett 6.7 kérdést amire 4-5 -re jó válaszoltam. Remélem 16 pont meg lesz a 30-ból
2018. nov. 22. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Meglesz az, nyugi. Mikor én vizsgáztam, volt egy illető, aki a számítógépek kortörténetét húzta. Semmit nem tudott, még az évtizedek sem mentek neki, hogy mikor volt tranzisztor, CPU, stb.

Ha te 7 kérdésből 5-öt jól megválaszoltál, akkor nem lesz baj.


Mit húztál?

2018. nov. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
weblab cim része ,domain,URL Weblac cim részeit el tudtam mondani. domainról is tudtam beszélni. URL -12 szót. aztán volt ag feladat URL Linket jellemezzem az is jó volt azt mondta. Aztán végül feltett még vagy 6-7 kérdést abból kb 4-5 re tudtam válaszolni.
2018. nov. 22. 13:39
 8/8 A kérdező kommentje:
16 pontot kellene szereznem szóbelin :) a 30-ból
2018. nov. 22. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!