Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugyan azt az esetet kellett...

Ugyan azt az esetet kellett egy projektben, s kell majd egy szakdolgozatban elemeznem/megoldanom. Mit tudok tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal: külföld, mesterszak.


Tehát a mostani mesterszakos félévem sikeresen zárom majd egy egyéni projektmunkával, amit a cégnél/ről írtam, ahol most vagyok szakmai gyakorlaton.


Következő félévben szakdolgozat, és a céggel, meg az egyetemmel is megegyeztem, hogy a szakdolgozatom a projekt folytatása lesz. Na igen, csakhogy a projekt nem lesz publikálva, a szakdolgozat védésen lévő vizsgáztatók nem fognak hozzáférni, így nem tudok arra visszautalni, hogy "ahogy ezen iromány azon részében lett elemezve".


Persze ekkor adná magát az, hogy a projektmunkám veszem alapul, és azt folytaton, egészítem ki, módosítgatom, stb, lévén hogy mivel nem lesz publikálva az egyetemi rendszerben sem, így nem akad össze semmiféle ellenőrzésen, de a mostani supervisor-öm óva intett ettől, mert van rá esély, hogy az akkori vizsgabiztos ugyan az lesz, mint a projekté, s ezért azért simán észrevenné.


Szóval, szerintetek mit kéne tennem? Használjam a mostani projektet, csak kb fogalmazzam át majd minden mondatát?


Kezdeném én szívesen a nulláról (oké, nem :D), de sanszos, hogy lényegében ugyan azt írnám, mint elsőre


(s igen, megkérdezem persze az egyetemi 'szerveket' is, de az átfutási idő nem mindig pár nap, szóval gondoltam mit árthat, ha itt is feldobom)


2018. dec. 3. 18:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!