Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van ez?! Ez valami új...

Krómgyűrű kérdése:

Miért van ez?! Ez valami új rendszer? 19/F

Figyelt kérdés

Szóval, valamelyik nap elmaradt az első órám suliban, és az egyik barátommal elmentünk a városba(plázába). Ott egy biztonsági őr odajött hozzánk, hogy menjünk ki az épületből, mert iskolaidő van. Én meg nézek WTF, hogy miért van ez?

1. Nem vagyunk iskolakötelesek.

2. El is maradt az első óránk, tehát nem lógtunk. Amit mondtunk is a biztonságinak, de nem hitte el. Igazolást kért róla.

Mióta van ez így? Már több éve járok városba, iskolába, de egyszer sem találkoztam még ilyen esettel. És ez egy plázában volt. Akkor a város többi pontján, gondolok itt az utcán, hogy megállít egy rendőr vagy biztonsági, és elkísér az iskoláig?

Ez csak szerintem felháborító?



2018. dec. 4. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Biztonsági, rendőr és akár szociális munkás is. Szociális munkát tanultam és az egyik része az iskolai szociális munka, ami a hajléktalanokat és az utcán csellengő fiatalokat célozza meg.

Konkrétan azokat, akik bárokban, kocsmákban, parkokban lébecolnak iskolaidőben .

2018. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Utcai szociális munka. Bocsi elírtam.
2018. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Ez valami új dolog?

És hogy lehet ezt kimagyarázni, hogy nincs iskola, vagy nyílt nap van?

Mert ez nekem úgy esik le, mintha valami kijárási tilalom lenne. Gondolom, ha nem lenne rajtam iskolatáska, akkor nem szólnának.

2018. dec. 4. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Felnőtt állampolgár vagy, nem küldhet el amiatt, mert napközben bementél a plázába. Sőt be is panaszolhatnád a főnökének, hogy hogyan képzeli ezt egy szaros biztonsági őr. Én is 19 éves vagyok, már egyetemre járok, de kb 16 éves koromtól én is kijárkáltam az osztálytársaimmal a legközelebbi plázába, ha elmaradt egy óra, vagy venni valami ebédet a hosszúszünetben. Akkor is max az iskolában tarthattak volna vissza a kijáratnál, egy bevásárlóközpontban nem szólhatnak be, hogy mit keresel te ott.


Én tuti keményen beolvastam volna a helyedbe a biztonsági őrnek. Máskor mutasd meg a személyiedet hogy elmúltál már 18 éves szóval kuss a neve, mert bepanaszolod aztán búcsút inthet a munkájának, hogy elüldözi a potenciális vásárlókat.

2018. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mondhatod talán 19 éves dolgozó ember vagy, vagy estin jársz, vagy levelező tagozatos, vagy előre leegyeztettétek a barátoddal, kollégáddal, hogy ma kivesztek szabadnapot. Amúgy nem tudom. De talán jó ha van nálad személyi. Csak hogy azér hogy nehogy bele tudjanak kötni.
2018. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, csak sokat képzelt magáról a biztiőr. Előfordul, van hogy miniszternek hiszik magukat és a törvény felett állnak. Amúgy meg szembe röhögtem volna, és kerestem volna a kandi kamerát, hogy 19 éves vagyok és egy ismeretlen aljamunkás tag elzavar az iskolába. Wtf
2018. dec. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja, ful csicskák ne is törődj velük. Múltkor az egyik azt mondja hogy "kijönnek a rendőr kolegák" mondom neki "micsodák ? A csicskájuk vagy max"
2019. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!