Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova menjek tanulni vagy...

Hova menjek tanulni vagy merre induljak el a természetgyógyász és/vagy masszőr szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Tudnátok adni ötleteket hogy milyen egyetemet nézzek érettségi után ha masszőr és/vagy természetgyógyász szeretnék lenni? Nézegettem egyetemeket de egyik se kínált olyan szakot ami kimondottan ezzel foglalkozik. Az én tervem nem csak annyi, hogy elvégzek egy okj-s képzést és ennyi. Kiemelkedő módon szeretném a jövőben végezni a munkámat. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2018. dec. 9. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezekhez nem kell egyetem, kivéve az életmód tanácsadóhoz (ha jól tudom), ahhoz viszont egy csomóféle jó, nem igazán kell kapcsolódnia hozzá, de ha utána nézel egy ilyen képzésnek, ott biztos megtalálod, hogy mik azok amik megfelelnek.
2018. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Az ilyen atveres szakokat nem egyetemen kepzik. Valoszinuleg termeszetgyogyaszok maguk adnak kepzest termeszetesen borsos aron.
2018. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Facen híresebbeket kérdezz meg üzenetben és ha az ajánlások közül némelyet úgy sejted belül hogy ez az akkor jó az irány .
2018. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. És esetleg valami akadémián tanítanak ilyesmit? Van egy masszőr aki valami ilyesmit végzett de sajnos még nem volt lehetőségem beszélni vele.
2018. dec. 10. 07:17
 5/6 anonim válasza:

A természetgyógyászati képzés külön képzés. Egészségügyi modult, természetgyógyász modult kell elvégezni, egy életmódtáborban részt venni és utána lehet szakosodni (pl masszőrnek - alternatív mozgás- és masszázsterápia szak).

Ha masszőr akarsz lenni, akkor gyógymasszőr okj-t is választhatod.

2018. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És véleményed/véleményetek szerint mennyire édi meg egyetemre menni ilyen szakon?
2018. dec. 30. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!