Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiskunhalason jó autós iskola?

Kiskunhalason jó autós iskola?

Figyelt kérdés
Szegeden csak lehúzzák az embert, váltani akarok! Aki halason végez, igaz, hogy a vizsgája Baján van?

2018. dec. 12. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A kreszt kell csak Baján csinálni , a forgalmi Halason van. Én a hati-nál voltam, nem igazán jöttem ki az oktatóval, elsőre meglett minden,de szerintem nézd meg ,hogy kik az oktatók és szimpátia alapján dönts esetleg még autó alapján.
2018. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Vancsura autósiskolában csináltam végig, csak ajánlani tudom. Nagyon kedvesek, segítőkészek, az oktatóm nagyon türelmes volt végig, soha nem beszélt velem csúnyán, akkor sem, ha valami sokadszorra nem sikerült, vizsga előtt is folyton nyugtatott. :)
2018. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!