Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Változtatnátok ezen a felvétel...

Változtatnátok ezen a felvételi sorrenden?

Figyelt kérdés

1. Turizmus-vendéglátás NYME-AK

2. Nemzetközi gazdálkodás PE-GTK

3. Vendéglátó szakmenedzser NYME-AK


2010. jún. 27. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod. Melyik érdekel jobban?
2010. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint elmennék egy ilyen felhozatalnál kőművesnek.

(Engem nem érdekel a közgáz/vendéglátás)

2010. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A turizmus, de azt mondják nekem az ismerőseim, hogy a második talán a jövőben sokat érhet
2010. jún. 27. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok. Szerintem is többet érnél a 2.-kal, de ha azt nem tanulnád olyan szívesen, akkor neked nem lesz jó.
2010. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyjából sztem tök mindegy, mert nagyon sok ilyen végzettségű van, valójában viszont nincs szükség annyi ilyen végzettségűre, mint azt sokan gondolnák. Sztem kb 10*es a túlképzés mindegyik szakon, de az is lehet hogy rosszul gondolom. járj utána melyikkel tudsz elhelyezkedni, és melyikkel lehet többet keresni. olyan szakot ne végezz, amivel utána ugyanúgy mosogatóként fogsz dolgozni.
2010. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alaptantargyak ugyanazok az elso kettonel, mikro/makro/matek/statisztika/jog...stb. csak azt kell eldontened, hogy a turizmus kicsit kellemesebb/konnyebb targyait valasztod kiegeszitesnek, vagy inkabb a kereskedelemrol akarsz tanulni. de ha elkezded az egyiket, szerintem eleg konnyu atmenni egyik szakrol a masikra, ha a vegen megsem tetszik, amit valasztottal.
2010. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ng-t tenném 1.helyre
2010. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!