Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez e-felvételin hol kell...

Ez e-felvételin hol kell feltölteni a 12. es évvégit? És a jegyeket valahova be is kell írni mint a 11. es évvéginél? Vagy csak feltöltöm és kész?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 20:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Nos ugy csináltam , hogy a 11. es melletti kék csomagra kattintottam , oda volt írva , hogy ujj fájl csatolása és oda töltöttem fel.Szerintetek így jó?? És akkor be kell valahova írnom a jegyeket?
2010. jún. 27. 20:51
 2/6 anonim ***** válasza:
lol, jóaz ne aggódj
2010. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Voltam már úgy, hogy jó volt beállítva, aztán feltöltöttem és végül rossz helyre tették, erre írtam levelet és azt mondták, hogy minden egy központba érkezik, ahol kiválogatják őket újra.

De azért törekedj arra, hogy jól töltsd fel a dolgaidat! :D


Bejelentkezel az e-felvételi rendszerébe (név, jelszó, biztonsági kód) és dokumentumok menüpontot választod, ott van, hogy 12. é végi bizonyítvány és ott feltöltés... egyszerű szerintem, de úgy tudom ennek a feltöltési határideje JÚNIUS eleje volt és most már csak érettségit, nyelvvizsgát és esetleg pótolni lehet...


Remélem, segítettem!

2010. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt már fel kellett volna tölteni :S június nem tudom hányadika volt a határidő, június eleje valamikor :S

Amúgy nem kell a jegyeket sehova beirogatnod, a 11.esnél sem kellett!

2010. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nekem a suliban azt mondták , hogy július 9 . e a határidő
2010. jún. 28. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Július 9 környékéig pótolni kell mindent (hátrányos helyzet, nyelvvizsga, szakmai bizonyítvány), de a 11.-es év végit és a 12.-es év végit már fel kellett volna tölteni talán június 2-ig.


De amúgy egyszerűbb, ha kapcsolatba lépsz a felvi.hu-n valaki olyannal, akinek ez a szakterülete és hiteles, pontos választ tudnak adni neked!

2010. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!