Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tippek, hogyan tudnék felkészü...

Tippek, hogyan tudnék felkészülni egy vizsgára egy nap alatt?

Figyelt kérdés

Ma volt 2 vizsgám, eddig azokra tanultam, jól is sikerültek, szerintem meglesz az ötös... De a lényeg, hogy csütörtök reggel is lesz egy vizsgám, és kicsit aggódom, hogy fogom ezt összehozni. Szerintetek hogy osszam be az időmet, mennyi az a minimális alvás, amitől még nem dőlök ki? Ti mit tennétek a helyemben?

Egyébként a kérdések 3/4-ét megkaptuk, (kb. 100 kérdés), de ki kéne keresni őket a könyből. (200 oldal) Szerintetek meg tudom csinálni? Ti mit tennétek a helyemben? Egyébként már egy kettessel is boldog lenné, sajnos időszűkében nem lehetnek nagy elvárásaim. :/ És nem is tudom leadni a vizsgát, muszáj csütörtökön megírnom.


2018. dec. 18. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem nem tudod megcsinálni. Ha a helyedben lennék? Innék egy bögre meleg kakaót.
2018. dec. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én ennél optimistábban élem az életemet. :)
2018. dec. 18. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ, mennyire ismered / látod át a könyvet.

A könyv szerkezete szerint csoportosítanám a kérdéseket.

Még ma kikeresném, hogy melyik kérdésre hol van a válasz a könyvben, és holnap nekilátnék. Mindenből tudj egy kicsit, részletekbe menni ugye már nem tudsz. Az alvás teljesen egyénfüggő, ezt neked kell tudnod.

2018. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Milyen vizsgáid vannak hogy 3 nap alatt letudsz 3-at?

Ez most komolyan érdekel, mert ilyen tempóban 1 vizsgaidőszak alatt 30 vizsgán túlnyomod magad:D

2018. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az első válasz után már nem igazán volt kedvem visszajönni ide, de most, hogy már túl vagyok rajta, jelentem, hogy átmentem. :D

Sajnos ma még csak az aláírást kaptam meg, mert egyszer már megbuktam a tárgyból, és megtagadták az aláírást, de januárban mehetek újra vizsgázni, aminek nagyon örülök, szeretnék ötöst szerezni. :)

Egészségtudományi karon tanulok, elsőéves vagyok. Összesen 11 vizsgám van, ha jól tudom, ebből 3-at letudtam most decemberben, a többit egész januárra elosztottam, heti 2-2 vizsgát vállaltam be. :) De ezek között van 0 kredites vizsga is, amire persze nem kell halálra tanulni magá az embernek... Sok vizsgára elég előtte 2-3 napot tanulni, 2-3 van, ami szerintem húzósabb.

Nem egy emberről tudok, aki 2 nap alatt nyomott le 4 vizsgát, nem tudom, hogy csinálják, vagy hogy sikerülhettek, azt tudom, hogy egy tárgyból sokan buktak. Én inkább nem hajtom túl magam, ez is elég volt így decemberre, inkább arányosan elosztottam a vizsgákat, és remélhetőleg mindenből sikerül egy jelest összehozni. :)

2018. dec. 20. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!