Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideríteni?...

Hogyan tudnám kideríteni? Többi lent

Figyelt kérdés
Általános iskolás vagyok és most állok a továbbtanulásnál és fogalmam sincs mi akarok lenni. Voltam már személyes tanácsadásnál, oldottam több tesztet és mindig más jött ki (tanácsadásnál szoftverfejlesztő, a teszteknél gyógyszerész, marketing, logisztika). Szüleim kérdezték mit szeretek, miben vagyok jó és nem tudtam válaszolni, egy átlagos gyerek aki játszik és tanul. Átlagom 4,5 körül mozog, de úgy érzem itt kicsit gyengébben tanítanak.
2018. dec. 28. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szokták ajánlani a gimnáziumot nem vagy rossz tanuló szerintem menne marketing logisztika informatika ezek mind real tárgyak szóval en valami matek tagozatot keresnek matek info (persze ha erdekel) innen meg van a lehetőséged akar tovabb menni egyetemre vagy okj. Nyersz 4 evet gondolkodni 14évesen az ember nem is tudja.
2018. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19 éves fejjel kissé másképp látom a világot.. és a Corvinusra járok, ugye ez gazdasági egyetem, ami azt jelenti, hogy matek matek hegyén hátán. Sose voltam jó matekos, ezért már most offolom is a szakomat, nem éri meg ennyit szenvedni vele. Ha egy tárgy is van, amit szeretsz, mindenképpen azzal kezdj valamit. Jó tanács: sose menj bele abba, amit nem szeretsz. Ha szereted a nyelveket, akkor azzal menj tovább, ha infót, akkor vele foglalkozz. Az, hogy milyen gimibe menj, jó kérdés. Én általános gimibe jártam, szar is volt, mert semmit se tanultam emelt szinten. Mindenképpen olyat válassz, ahol valamiből erősebbé fejlesztheted magad! Hidd el, a későbbiekben sokkal könnyebb lesz. A gimis alapokon múlik minden. Én itt rontottam el sajnos.
2018. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyelvtagozatú gimibe menj, bármihez is kezdesz majd később, a használható nyelvtudás jót fog tenni. És bármerre is tanulsz tovább, az emelt érettségikre is elég 11-12-ben készülni, viszont soha annyi időd nyelvtanulásra nem lesz, mint a középiskolai években!
2018. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!