Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani nyári tábort?

Tudnátok ajánlani nyári tábort?

Figyelt kérdés
Pár bartátommal/barátnőmmel szeretnék nyáron táborba menni. Célja az ismerkedés, barátkozás illetve a szórakozás lenne. Magyarországon Budapest,Balaton vagy más “nyugodtabb” helyen is lehetne. Lényeg hogy Szlovákiában élünk és, hogy ne legyen túl messze az otthonunktól. “Kötetlen” tábroknak is örülnénk ahol sok szabad foglalkozás lenne a kötött programok mellett. 14-17 évesekről lenne szó. Segítségeteket előre is köszönjük.

2018. dec. 29. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányan jönnétek?
2018. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3-5 emberről lenne szó
2018. dec. 30. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Rákoczi tábor sátoraljaújhelyen?

Tavaly voltam és jó tapasztalatokkal tértem haza :)

2018. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Élet Szava Tábor, Tóalmáson. Voltam már és nekem nagyon tetszett, egész nyáron vannak különböző hetek, amire menni lehet, váltózó témakörökkel. A szállás jó, a kaja és a programok is, a szervezők jófejek. Szerintem érdemes elmennni! :)
2019. jan. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!