Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha felvesznek...

Mi van akkor, ha felvesznek egy gimnáziumba 8. osztályban félévkor, de évvégén megbuksz?

Figyelt kérdés
Ez nem történt meg ismerősömmel, se velem, csak kíváncsi vagyok, hogy attól még felvesznek-e valahova. Vagy ilyenkor kell írni valami pótvizsgát vagy ilyesmi? Mert ugye ilyenkor nem abban az iskolában folytatod, kivéve ha általános iskola és gimnázium is ahová jársz.

2018. dec. 31. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pűtvizsga, és ha akkor sem sikerül átmenni, akkor maradsz nyolcadikra még egy kört.
2018. dec. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is erre gondoltam, csak nem voltam benne biztos.
2019. jan. 1. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:
De amíg nincs meg a bizonyítványod addig nem is tudsz beiratkozni, onnantól kezdve pedig nem biztos hogy az adott iskola tartani fogja számodra a helyet. ( ismerősömmel megcsinálták)
2019. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!