Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha én a Corvinusra szeretnék...

Ha én a Corvinusra szeretnék menni a pénzügy és számvitel karára, akkor a komplex középfokú angol nyelvvizsgám mellé milyen szintű szakmait csináljak, hogy elegendő legyen a szak elvégzésééhez?

Figyelt kérdés
Ha valamit nem jól fogalmaztam, akkor az azért van, mert még annyira nem értem, hogy pontosan, hogy is mennek a dolgok egy egyetemen, de még érettségi előtt le akarom tudni a nyelvvel kapcsolatos dolgokat. A hasznos válaszokért előre is köszönöm!
2019. jan. 4. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Psz-en vagy egy szakmai középfokú kell, vagy egy felsőfokú.
2019. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

Időközben választ kaptam egyébként, leírom, hátha egyszer hasznos lesz valakinek :)

A diploma megszerzéséhez a fent leírt nyelvvizsga mellé egy szakmai nyelvvizsgát kell letenni. Vagy ha rendelkezel felsőfokú nyelvvizsgával, akkor oda már nem kell szakmai se.

Engem így tájékoztattak, ha bármit rosszul írtam, nyugodtan javítsatok ki!

2019. jan. 6. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!