Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy sosem...

Éreztétek már úgy, hogy sosem fogjátok elvégezni az egyetemet, de végül mégis sikerült?

Figyelt kérdés
Most vagyok másodéves, de nagyon utálom az egészet, úgy érzem, vannak tárgyak, amik egyszerűen meghaladják a képességeimet, pedig még csak nem is olyan nagyon nehéz szakra járok. Elvégezni mindenképpen el szeretném, csak megint megbuktam egy vizsgán és folyton csak a pénzt költöm pótvizsgákra...
2019. jan. 4. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, ezeken mindenki átmegy, csak az nem mindegy, mennyire utálod! Tényleg utálod? Egy kedvenc tárgyad sincs? Melyik szak egyébként?
2019. jan. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát az tényleg nem a legjobb. Az ismerőseim elmondása szerint a fontosabb vizsgákra megéri egy kicsit többet tanulni, viszont a lényegtelenebb tantárgyakra elég kevesebb időt szánni. A tantárgyak közül nekem is volt egy- kettő amik nehezen mentek, de, ha szakirodalommal próbálod megérteni akkor szerintem könnyebb lesz. Én pl. ezt csináltam. De ne utáld, mert, ha szeretnéd elvégezni akkor ahhoz mindent meg kell tenne, és ez utálattal nem nagyon fog menni. ;)

Egyébként tényleg, milyen szakra jársz?

2019. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!