Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem írnak be...

Mi történik, ha nem írnak be az indexembe egy jegyet?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy elérem azt a tanárt akinek be kellene írnia a jegyemet az indexleadás határideje előtt. Mi van ilyenkor?Fizetni kell vmennyit? De a tárgy attól még teljesítettnek számít, ugye?(Az etr-be be van írva.)
2010. jún. 28. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha be tudod íratni (asszem 2 hét késés lehetséges heti 1500 ft, de ez nem bizti) akkor meg van a tárgy. Ha nem tudod beíratni a 2 hét késedelem alatt akkor elveszett a tárgyad. mert nem elég h a neptunba bent van, az indexbe is bent kell legyen.
2010. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova jársz. A bme-n például fizetni kell érte, elte-btk-n lesz*rják (volt olyan előző féléves jegyem, ami májusban került be az indexembe, amit amúgy nem is adtam le, senkinek nem tűnt fel). Kérdezd meg a tanulmányin, nélatok mi a helyzet.
2010. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem volt hasonló! Leadtam, mert megmondtam a TO-n, hogy nem tudom elérni már x ideje a tanárt! Elfogadták és a TO-s elintézte, hogy benn legyen a jegyem. Egy Ft-t nem fizettem!
2010. jún. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló mondja jól, teljesen egyetemfüggő. ELTE-ÁJK-n például 3.500 Ft + még a TO-s néni is jól leordít... Széchenyis ismerőseimnél meg tulajdonképpen nincs index, csak a tanszéki titkárnők írogatnak valamit...
2010. jún. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!