Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki mesterképzésen tárgy (aka) t bukik?

Figyelt kérdés

Első féléves vagyok, és úgy állok, hogy örülök, ha csak 2 tárgyat bukok el. Alapképzésemhez képest sokkal nagyobb az iram, és most a vizsgaidőszakban nem tudom utolérni magam, iszonyatosan nehéz megérteni az anyagot és nagyon sok is. Szomorú vagyok emiatt, és még rátesz egy lapáttal, hogy az egyetemi ismerősök elég pengék - ugyan többet is.


Világos, hogy ellazsáltam a félévet, és többet rinyálok, mint tanulok, de valahogy megoldást kéne találni. Persze következő félévben sokkal jobban kell hajtani. Ráadásul fenyeget, hogy emiatt át is sorolhatnak önköltségesre.


Járt valaki ebben a cipőben, hogyan tudnám menteni a menthetőt és összeszedni magam?


Köszi előre is! (ne kíméljetek)


2019. jan. 8. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk még majdnem 4 hét van a vizsgaidőszakból (és csak 3 hét telt le az ünnepekkel együtt (mondjuk az nem számít bele, extra hét volt). Még bőven sikerülhet egy csomó minden!

Koncentrálj a csúszótárgyakra!

(Amúgy túl kevés infót adtál meg, így tényleg csak általánosságokat lehet mondani.)

Amúgy mi lenne a véleményem? MINDEN vizsgán el lehet bukni, főleg a szóbeliken:S

2019. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!