Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam életem első vizsgáján?

Megbuktam életem első vizsgáján?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem az egyetemet. Nagyon szeretem. Gyakorlati órákon jó jegyeket szereztem. Viszont az első vizsgámon megbuktam. Nagyon elvagyok keseredve és tiszta stressz vagyok ha eszembe jutnak a többi vizsgáim, amelyek még előttem állnak. Félek, hogy a többin is megbukok.

Megjegyzem az első vizsga előtt nehezen tudtam tanulni mert beteg voltam, vizsgára is így mentem. Nem magamat akarom védeni de elvagyok keseredve.


2019. jan. 11. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy ezt érzed, de ha tényleg szereted azt, akit tanulsz és valóban motivált vagy, akkor sikerülni fog a vizsga, mindent bele!
2019. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy vizsga volt. Nem ettől függ a többi sikeressége. Főleg, ha nem is tudtál készülni és a vizsgán is rosszul voltál, azok is nagyban befolyásolták az eredményt. A többi jobban fog menni. Ezt meg majd kijavítod. Bárkivel előfordulhat, hogy egy-egy vizsga nem sikerül.
2019. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is, pacsi! :D


Akkor van ramaty helyzetben, ha sok vizsgád van még hátra, mert akkor nem lesz sok időd, illetve hogy csúszótárgy-e, vagy sem. Ha csak töltelék, nem kell aggódni, előfordul az ilyen, majd ha megvan a többi mész újra :)


Hova jársz? Milyen tárgy volt?

2019. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerdán ötösre vizsgáztam, tegnap pedig én is megbuktam egy másim tárgyból

Most kezdtem én is az egyetemet, meglesz nyugi.:)

2019. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!