Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esti éretségi sokkal nehezebb...

Tele kérdése:

Esti éretségi sokkal nehezebb mint a nappali?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan az a kérdés elött állok,hogy estin vagy nappalin csináljam az érettségit.Mindenképpen megszeretném csinálni,viszont dolgozni is szeretnék több okból.Eleve szeretnék már 19évesen dolgozni,meg anyagilag is beszeretnék segiteni itthon.Szóval a kérdésem,hogy sokkal nehezebb?Mert én azért gondoltam az estire,mert mindig is könnyen ment a tanulás,általánosban többször voltam kitűnő tanuló,szorgalmam megvan nem halok bele,ha nem érek rá gépezni,hanem tanulnom kell helyette.Sok osztálytársam ezért csinálja nappalin,mert húzni akarják az időt hogy ne keljen dolgozniuk,és egész délután számitógépeznek.Meg a tanárok is lebeszélnek az esti érettségiről.


2019. jan. 12. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással sokkal könnyebb lesz, mert a nem érettségi tárgyak kb. nevetséges szinten lesznek, és a szóbeli anyagot is szájba rágják.

Ebben általában az a nehéz, hogy munka mellett mindig nehezebb tanulni, és sokak feladják, mert felmorzsolódnak a munka és a tanulás között. (Meg esetleg nem tudják megtanulni otthon az anyagot, mert nem értik meg a könyvből.)

2019. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elöször megpróbálom az estit,ha nem megy átiratkozom nappalira.

2019. jan. 13. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!