Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha ismétlővizsgán nem jelentem meg az előző vizsga eredménye törlődik?

Az első vizsga sikeres volt, de az ismétlővizsgán nem jelentem meg, de mivel a neptunon csak a "nem jelent meg" lesz beírva, az is törli az előző vizsga eredményét?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vizsga, jegy

jan. 15. 10:28  Privát üzenet  

A válaszok
Nem törli, mivel nem szerzel jegyet.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 15. 10:54 Privát üzenet

Ha felvetted az IV-t, az utolso vizsganak a jegye szamit, de ha jegyet se szerzel akkor nem tudom figyelembe veszik e.

Elvileg akkor is bukta a tárgy ha szigoruan veszik ezt a dzabalyt. De erdemesebb errol a TO-t megkérdezni.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 16. 10:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha elhagytam az elsősegély vizsga kártyát, de megvan fényképen azzal meg tudon igényelni a jogosítványt?
Egyetemen, ha csúszok egy kurzussal, de jövőre nem indul a szak, akkor mi van?
Ha egy államilag támogatott felsőoktatási szakképzésen félévkor 9 db vizsgát=összes tantárgy teljesítek, de 2 db ezekből 1-es lesz, ettől még lehet passzívra tenni a 2. félévet?
Ismétlővizsgán (B vizsgán) szigorúbbak vagy elnézőbbek az emberrel?
Egyetemi ismétlővizsgán lehet rontani is?
Mihez kell írásbeli vizsga?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!