Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az árvaellátást vissza kell...

Az árvaellátást vissza kell fizetni ha kiiratkozom az iskolából?

Figyelt kérdés
Beiratkoztam egy okj-s képzésre mult évben és rájöttem hogy nem az az én szakmám és most jutottam el oda hogy kiiratkozom és elkezdek egy másikat szeptemberben. Kicsit beparaztam hogy vissza kell fizetni de nem akarom megcsinálni ezt a sulit. Inkább a programozás érdekel mint a pénzügy és nem akarok még végigszenvedni 1 évet ebben a suliban.

2019. jan. 17. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell.

Az árvaellátásnak csak annyi a feltétele, hogy nappali tagozaton tanulj. Ha menet közben megszűnik, akkor nem kapod tovább, de visszafizetni sem kell.

2019. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell
2019. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. jan. 17. 16:25
 4/4 anonim válasza:
Jelentsd be, hogy megszűnt a jogviszonyok, mert ha jogalap nélkül túlfizetés lesz, azt lehet, h vissza kell fizezned.
2019. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!