Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a felvételin higy ne izguljam szet az agyam?

Figyelt kérdés
Szombaton én is felvetelit írok es elegge izgulok hogy mi lesz ha nem sikerul.. Aki mar régebben megirta az tudna mondani tippeket hogy hogyan ne panikoljak be, mit csinaljak hogy batrabb legyrk, esetleg konkretan a feladatlap kitoltesehez(pl. Eloszor a nehezebb feladatokat/könnyebb feladatokat, stb...)

2019. jan. 17. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint egy dolgozat, és csak azokra kérdez vissza amit évek óta tanulsz. Nincs miért pánikolnod, mert ha be akartál kerülni egy jó iskolába akkor eddig is készültél rá nyilván, vagy ha jó tanuló vagy, akkor eddig is teljesítettél ahogy kell. Ha pedig nem érdekel, akkor majd úgyis lesz valami. Tanköteles vagy, valahová úgyis bekerülsz majd.
2019. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék bekerulni egy suliba es az a baj hogy par eve amikor ,,kis gimnazista" lehettem volna akkor a felvetelim amugy jol sikerült csak tuljelentkezes volt es azert nem vettek fel. De ez bennem ugy maradt meg hogy rosszul irtam meg es ezért is izgulok nagyon. Es emlékszem higy akkor is nagyon izgultam.(persze azota valtoztam sokat de ez olyan rossz elmenykent maradt meg :(
2019. jan. 17. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki izgatott egy olyan helyzetben ami számára még ismeretlen, és még tétje is van. Ezzel nem lehet mit csinálni, majd pár perc után megnyugszol, mikor már mindenki csendben van és elkezd a kérdésekre koncentrálni. Az előtte lévő várakozás a rosszabb csak.
2019. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2019. jan. 17. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
NA?
2019. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem izgultam a felveteli közben és a magyar szerintem jó a matek meg szörnyű :D
2019. jan. 20. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!