Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok mesélni a Nagytétényi...

Tudnátok mesélni a Nagytétényi úti kollégiumról? (ELTE)

Figyelt kérdés

Szobák felszereltsége, vizesblokk állapota, van-e függöny a zuhanyzón, konyha felszereltsége, közlekedési lehetőségek, közösség, havi lakbér?

Elsősorban ott lakók (most, vagy a közelmúltban) válaszát várom.

Bme-s szeretnék majd lenni, de azért érdekelne ez a hely, mert sok barátom Eltére, Óbudaira fog jelentkezni.



#BME #kollégium #ELTE #Nagytétényi úti Kollégium
2019. jan. 19. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Akkor nem ertem miert teged erdekel te ugyeem koltozhetsz be a koliba maximum nyaron mint vendeghallgato. Egyebkent az elte ehök oldalán mindent megtalalasz, de elore szolok azert mert valaki a nagytetenyibe jelentkezik nem biztos hogy oda veszik fel, en pl olyan koliba kerultem, amit meg sem jeloltem
2019. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Ezek szerint a kollégium már nem fogadja a bme-s hallgatókat? Azért kérdezem, mert a bme kollégiumainak listáján még szerepel, mint bérlemény. Ott azt írják, hogy a Nagytétényiben kb 700 Elte-s 200 bme-s és 100 Óbudai-s száll meg.

Egyébként tudom, hogy kicsi az esély arra, hogy oda vesznek fel majd, amit 1. helyre jelöltem (már ha felvesznek valahova egyáltalán) ezért megnéztem minden alternatívát és ezt hagytam a végére, de erről nem találtam szinte semmilyen információt. Csak egy opcióként gondoltam erre a helyre. Kedves Válaszoló! Te melyik kollégiumban laksz, hova kerültél (amit nem jelöltél meg)?

És köszönöm az elte oldalt, de sajnos nem adott új infót, már olvastam megelőzőleg.


Bme Vbk-ra készülök menni, és így 3 kollégiumi lehetőségem volna: a Martos Flóra, a Kármán Tódor, és a Nagytétényi úti Kollégium volna. Esetleg 4.-én az MCC, de oda még annyi esélyem sem lenne bejutni, mint az előbb említett 3-ba.

2019. jan. 19. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából rosszakat hallottam a Tétényiről. Viszonylag messze is van és nincs is olyan jó állapotban. Igaz, a saját szememmel nem láttam, hogy pontosan milyen a koli. De sok VBK-s ismerősöm van, szinte mindenki a Martosba próbál alapvetően bekerülni. Ott 2 ágyas szobák vannak, a zuhanyzók is jó állapotban vannak, a konyha is megfelelően felszerelt. Volt olyan ismerősöm aki átkerült a Martosból a Tétényibe és enyhén szólva nem volt felvillanyozva a dologtól.
2019. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Nagyon szépen köszönöm a választ. Ment a zöld.
2019. jan. 24. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!