Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ha a kozmetiku...

Mit tudok tenni ha a kozmetikus mester akinél tanulok b*nkó velem, ha beteg vagyok is követeli hogy menjek?

Figyelt kérdés

Nagyon elkapott a betegés es szoltam neki hogy nem tudok menni. (SOHA nem lógtam nagyon lelkiismeretes vagyok)

Eddig egyszer nem voltam egy délelött mert bölcsességfogamat húzták ki. De délutan igy is követelte hogy menjek!

És ilyenkor mindíg olyan flegma lekezelő velem miutan vissza megyek.

Már gyomorgörcsöm van ha menni kell.

Mindenben a hibát keresi.

Pedig csak fél éve kezdtem ezt a szakmat.

Mit tudok tenni? Váltani kell ilyenkor?

Csak a váltástól meg azert felek mert nem tudhatom hogy masik kozmetikus nem e lesz rosszabb vagy akármi.

19|L



#mester #Kozmetikus tanulo
2019. jan. 23. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a másik is hülye lesz. Próbáld ellesni tőle a szakmát, a hülyeségeit meg bírd ki!
2019. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Azt próbálom ugyis.

Csak az a gond nem is tanít. A tudást nem adja át.

Azert ez nem olyan szakma amit el lehet lesni.

Multkor mondta hogy nincs ido rank

2019. jan. 23. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem érdeke, hogy tanítson, hisz konkurncia leszel számára. Lesd el, amit el lehet!
2019. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem fontos megbeszélni a dolgokat. Kérdezd meg miért ilyen veled. Beszéljétek meg.
2019. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!