Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a házi dolgozatomat egy...

Ha a házi dolgozatomat egy cikk alapján irom, akkor a cikkhez felhasznált bibliográfiát is bekell irnom?

Figyelt kérdés

Kértek egy pár oldalas dolgozatot, házinak(!) pár százalékot számit, ezen kivül van egy kemény vizsga és plusz a másik tárgyak...

Szóval most se időm, se energiám könyveket olvasni és azokból irogatni össze. Találtam egy hivatalos cikket(ofi.hu, nem nőklapja) ami pont témába vág, de elég sok könyvre hivatkozik ami megjelenik a szövegben is amit én kb copy pastezek.

Szóval nekem a dolgozat végén bibliográfiaként felkell tüntetnem ezt a cikket... de a cikkhez tartozó bibliográfiát is?


2019. jan. 24. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem! De így elég rosszul fog mutatni. Én egy-két elemet, belevennék belőle.
2019. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!