Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha állami ösztöndíjas vagyok,...

Ha állami ösztöndíjas vagyok, és 1 évet csúszok, januárban átsorolhatnak?

Figyelt kérdés
Voltam a TO-n viszont, eléggé kezdő, aki a szak ügyeit intézi, így nem tudott nekem segíteni a kérdésben. Annyit mondott: ő úgy értelmezi hogy az utolsó 2 aktív félévet nézik és ha nincs meg az éves teljesítendő kreditmennyiség 50%-a akkor átsorolnak most februárban. Az 5. 6. félévet vizsgálta ezáltal 29 kreditet kellene szereznem (szerinte). Kérdem én hogy szerezzek ennyit ha minden tantárgyam megvan a szakdolgozat kurzuson kívül? Egyébként most kezdeném a 8. félévemet tehát a logikája szerint a 6., 7. félévet kellene vizsgálni, de ott hogy teljesíthetnék annyit mint az 5., 6-ban mikor szinte mindent teljesítettem? Plusz én úgy tudom csak év végén vizsgálják meg ezt és csak nyáron történik átsorolás! Esetleg aki csúszott 1 évet államisként a közelmúltban tudna segíteni? Köszönöm előre is! (2015-ben kezdtem a szakot, így rám az 50%-os teljesítés vonatkozik)

2019. jan. 25. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mindenhol nyáron van az átsorolás!
2019. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!