Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó lenne?

Szerintetek ez jó lenne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy szakgimnáziumban olyan szakra mentem amit már megbántam 10. Es vagyok. Nem akarok átmenni másik szakra mert semmi kedvem elölről kezdeni. És arra gondoltam, hogy átmegyek egy esti tagozatos felnőtt képzésbe ahol 1 év alatt leérettségizhetem vagy 2 ha úgy döntök én inkább a 2 évet választanám mert nemigazán tanulok és jobban felkészülnék 2 év alatt. És azután miután estin letettem érettségit úgy akarok utána szakmát tanulni ami szintén 2 év.

2019. jan. 29. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó ez, gondolom munka miatt van. Sokan csinálják estin az érettségit, nincs ebben semmi rossz. A lényeg, hogy munka legyen mindig.
2019. jan. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"esti tagozatos felnőtt képzésbe ahol 1 év alatt leérettségizhetem vagy 2 ha úgy döntök"

Hol találtál ilyen lehetőséget?

16 évesen biztos, hogy felnőttekkel együtt akarsz iskolába járni esténként úgy, hogy olyan 10-11 körül keveredj haza?... Ezt az évet akkor is végig kell még tolnod a nappalin...

2019. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!