Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csimálnátok a helyemben?

Balu700 kérdése:

Mit csimálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Az élet és a tanulás számomra mindig is nehéz volt már 3-évesen cukorbeteg lettem és sokáig voltam kórházba és az oviba is nehéz volt beilleszkedni mert a betegségem miatt késön tudtam csak elkezdeni! Aztán jött az általános közepes erősségű suli, de a diákok idióták voltak folyton szekálltak csoportosan már örültem hogy elmentem innét később a szüleim elváltak és folyton napi szinten vitatkoztak ami lelkileg és érzelmileg is tönkrementem nem tartottam be a cukromat elkezdtem pókerezni és függő lettem majd később szerencsére sikerült abbahagynom de valahogy depresszióba estem ami még mai is tart! Szakközépbe 9 évfolyamot vendéglátóként kezdtem szerettem, de útána mintha katasztrófa lenne a fél osztály 9-be megbukott majd összevontak a rendészekkel ott is a 9-dikesek felé bukott folyton órán engem dobálták a diákok galacsinnal köpőcsövel! A tanárokat ez nem érdekelte sőt a tanárral csúnyán is beszéltek a diákok úgy hogy halotta és semmit nem kaptak érte néha az aulába cigány zenét hallgattak az osztálytársaim amí hallatszót az egész aulán.

Érettségi előtt nagyon sokat tanultam de szüleimnek elmondtam valószínűleg bukok matekból meg is buktam de szóbelin átengedtek úgy hogy a vizsgabiztos nem volt bent mert lehívták kajálni. Most épp Keszthelyen tanulok gyógymasszőrként fél éve járok ide folyton

megállás nélkül tanulok de nem meg az anatómiai és szintvizsgán buktam, de minden áldott nap tanultam rá :( és 8 dolgozhatunk volt eddig mind 6 egyes és 2db 2-esem van mit csináljak a tanár nem feleltet mindent bemagoltat.

Apukámmal beszéltem ő azt mondja járjak még meglátjuk az év végét de 500 oldalt nem tudok év végére megtanulni a tanár 1 óra alatt lepörgett 40 diát és egyszerűen nem tudom mit kezdjek orthagyjam vagy folytassam!? Tegnap 4 órát szántam rá egy adott anyag felkészülésére ugyan úgy 1-es mint mindig és általában tanulok egész nap más tantárgyakból jól állok és szeretném ezt csinálni és az se lenne gond apám szerint ha megbuknák, mert azt mondta inkább járd kétszer mint a vizsgán vérezz el. Oké ez rendben de ha most 4-órát tanultam és egy 2-est nem hajlandó megadni akkor mit tegyek!? Nem ez volt az első eset és beleuntam nem a szakmába hanem abba hogy nem a lényeget diktálja le.


2019. febr. 5. 18:30
 1/2 A kérdező kommentje:

Régen is nehezen illeszkedtem be, de most úgy érzem hogy jó ez a suli csak ez a tanár pikkel rám 5-6 oldalas dolgozatot ír.

Régen nagyon rossz gyerek voltam szofogadatlan csúnyán beszéltem a szüleimmel és szekáltam a nővérem illetve öcsém

2019. febr. 5. 18:35
 2/2 A kérdező kommentje:
De úgy érzem hogy nincs miért élnem mert nincs cél az életembe amiért küzdenék szívesen ha itthagyom akkor nem tudom helyette milyen szakmát tanuljak mert a vendéglátást se szeretem nagyon
2019. febr. 5. 18:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!